Froneri – nový, dynamický, globálny spoločný podnik v segmente zmrzlín a mrazených potravín.
V októbri 2016 úspešne spustili Nestlé a R & R v segmente zmrzlín a mrazených potravín nový spoločný podnik, , čím vytvorili značku Froneri.

Spoločnosť Froneri spája aktivity Nestlé a R & R na trhu zmrzlín v Európe, na Strednom východe (okrem Izraela), Argentíne, Austrálii, Brazílii, na Filipínach a Južnej Afrike. Zahŕňa aj európsky trh mrazených výrobkov Nestlé (okrem pízz a mrazených výrobkov na maloobchodnom trhu v Taliansku), ako aj podnikanie s chladenými mliekarenskými výrobkami na Filipínach. V súčasnosti Froneri pôsobí už viac ako v 20 krajinách sveta a zamestnáva približne 12 500 ľudí. Sídlo spoločnosti je vo Veľkej Británii.

Spoločnosť Froneri nadväzuje na svoju pozíciu na základe skúseností v oblasti priemyslu a obchodu zaručených spoločnosťami Nestlé a R & R. Predsedom dozornej rady je Luis Cantarell viceprezident Nestlé pre Európu, Severnú Afriku a Blízky východ, a predseda Ibrahim Najafi, ktorý predtým pôsobil ako generálny riaditeľ spoločnosti R & R.

Historia

Froneri w Polsce to wiele lat doświadczenia w produkcji lodów na skalę światową. Poznaj naszą słodką historię.

Viac informácií »

Množství

Zároveň, pro naše klienty, zákazníky a zaměstnance, se chceme stát nejlepším výrobcem zmrzlin a mražených výrobků na světě.

Rozvoj podnikání prostřednictvím našich známých vlastních značek a značek, které uspokojují naše klienty a zákazníky.

Viac informácií »
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Viac Got it!